Вид оферта Продава
Тип имот Къща
Местоположение с.Драготинци, София, област
Площ 127 m2
Година на строеж -
Строителство Гредоред
Етаж -999
Спални 4
Бани -
Бани с тоалетна1
Тоалетни -
Продава се просторна двуетажна къща (РЗП 166 кв.м) в с. Драготинци, общ. Сливница
Описание:
Предлагаме за продажба прекрасен извънградски имот, разположен в екологично чистия и тих район на село Драготинци, община Сливница (Софийска област). Имотът се намира на около 45 км от София, което го прави идеален както за бягство през уикенда, така и за целогодишно живеене сред природата и чист въздух.
Параметри на имота:
- Площ на двора: 1167 кв.м. (Урегулиран поземлен имот – УПИ, урбанизирана територия, ниско застрояване до 10 м.).
- Разгърната застроена площ (РЗП) на къщата: 166 кв.м. на 2 етажа.
- Вътрешно разпределение:
- Първи етаж: Състои се от коридор, стая и голяма баня с тоалетна, със самостоятелен вход откъм южната част на сградата, мазе с отделен вход.
- Втори етаж: разделен на две самостоятелни части с отделни входове.
-Част 1- Коридор с вътрешно стълбище към първи етаж, две самостоятелни спални, балкон и самостоятелн вход.
-Част 2- Коридор,, спалня, хол и кухня, със самостоятелен вход.
- Сутерен: Под кухненската част има мазе с площ от 6 кв.м., идеално за изба или склад за зимнина.
ОГРОМНО ПРЕДИМСТВО НА ИМОТА – Автономна хидрофорна система:
Къщата е свързана към централното водоснабдяване, но разполага с изградена независима система с вкопан 1 кубик (1000 литра) резервоар и мощна електрическа помпа. Системата автоматично допълва резервоара през нощта, когато налягането на водопровода е най-високо. Това осигурява постоянно и силно налягане на водата в къщата по всяко време на денонощието, независимо от сезонното поливане в селото или пиковите часове.
Предимства:
- Голям потенциал: Равен, правилен и терасиран двор над 1.1 декара. Идеален за басейн, барбекю зона или градина.
- Гъвкаво разпределение: Къщата е с три самостоятелни входа. Подходяща е за отдаване под наем.
- Видеонаблюдение и интернет
- Платена застраховка на имота до края на 2026
Локация:
- Бърз достъп: Само на 45 км от София (около 40 минути с автомобил) по отлично поддържан път.
- Удобства наблизо: На броени минути от гр. Сливница с развита градска инфраструктура и магазини.
- Чиста природа: Екологичен планински район (644 м надморска височина) с чист въздух и красиви гледки.
- Пълно спокойствие: Тихо и сигурно село с малко постоянни жители, перфектно за бягство от градския шум.
За огледи и допълнителна информация: Консултант Николай Филипов,телефон 0876 199 721
Особености:
| Състояние: | За освежаване |
|---|---|
| Отопление: | Електричество |
| Обазавеждане: | Обзаведен |
| Други: | с паркомясто |

