Вид оферта Продава

Тип имот 3-стаен

Местоположение Бузлуджа, Велико Търново

Площ 87 m2

Година на строеж -

Строителство Тухла

Етаж 8 от 8

Спални 2

Бани 1

Бани с тоалетна-

Тоалетни 1


Продава 3-стаен Бузлуджа, Велико Търново

Примо+ недвижими имоти ви предлага за продажба, тристаен апартамент, разположен в сграда старо тухлено строителство, в кв. Бузлуджа. Имотът се състои от всекидневна с кухненски тракт, родителска спалня, детска спалня, коридор, баня, отделна тоалетна, килер и две тераси.

Апартаментът е изцяло ремонтиран и готов за нанасяне. Направена е вътрешна и външна изолация. Предлага се изцяло обзаведен и оборудван с абсолютно всичко необходимо.

Чистата жилищна площ по документ за собственост е 79.08 кв.м. Прилежащото избено помещение е с площ от 7.67 кв.м. и 0.982 % идеални части от общите части на сградата.

Сградата е старо строителство, с контролиран достъп, два асансьора и два входа. Жилището е разположено на последен етаж, с изцяло западно изложение. Ремонт на покрива е правен преди две години. Разполага с ТЕЦ и централна топла вода. Също така има поставени ква климатика и конвектор.


Особености:

Състояние: Ремонтиран
Отопление: ТЕЦ
Обазавеждане: Обзаведен
Други: склад в апартамента, асансьор, мазе

Мария Бижева